Anna Dresler – Pedagog, Psycholog, coach, psychotraumatolog, psychodietetyk

Absolwentka  Akademii Pedagogiki Specjalnej i Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
Psychoterapeuta w trakcie całościowego 5 letniego  szkolenia w PIE (Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi) atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Jestem certyfikowanym coachem, odbyłam Akredytowany kurs pod przewodnictwem Urszuli Sadomskiej” Building of a Coach Awareness ” zgodny z kodeksem i standardami ICF Certificate No. 010/2012/BCA/ACSTH, accredited international Coach federation training.
Ukończyłam studia podyplomowe  coachingu – Trainer and Business Coach), Trener i coach Biznesu. Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii Generation Code® dla celów diagnostycznych i terapii rodzinnej w oparciu o autorski program Aldony Karużys

Praca nad soba jest moja pasja i powolaniem. Odbyłam wiele kursów i szkoleń mających na celu podniesienie moich kompetencji :

m.in. studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii i psychodietetyki,  praktyk hipnozy ( Polska Akademia Hipnozy ),Interwencja Kryzysowa na Akademii IPTK, obecnie jestem również  w trakcie 1,5 letnich studiów podyplomowych z zakresu terapii par i rodzin.