Joanna Płuciennik – Life coach/ Terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania

Ukończyła andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim, Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademię Coachingu Kryzysowego. Jest jednym z niewielu w Polsce certyfikowanych coachy kryzysowych i współautorką książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”

Od 2015 r. prowadzi indywidualne sesje coachingowe, warsztaty i szkolenia związane z tematyką kryzysu psychologicznego, coachingiem i racjonalną terapią zachowania.

Szczególnie specjalizuje się w obszarze kryzysu psychologicznego, szczególnie związanego z niepłodnością i walką o zajście w ciążę.

Wspiera, pomaga odnaleźć siebie w trudnej sytuacji, poukładać relacje w rodzinie i poza nią, a także znaleźć siłę i motywację oraz dostępne opcje pokonania nadarzających się trudności tak, by z kryzysem się uporać i być w przyszłości szczęśliwym i spełnionym.

Na co dzień w życiu bardzo wierzy w każdego człowieka i pielęgnuje głębokie przekonanie, że każdy nie tylko ma prawo, ale wręcz obowiązek dążenia do szczęścia, spełnienia
i zwykłej codziennej radości życia.